Play2Play.cz

Originalita, osobní přístup a nezapomenutelné akce…? Jsme produkční a eventová agentura, která se snaží dělat věci dobře a netradičně. Náš tým se skládá z lidí, kteří neznají limit pro kreativitu! Vaše požadavky jsou naší prací. Hybnou silou Play2Play je atraktivnost, originalita a splnění Vašich očekávání. Život je přece o skvělých zážitcích a my rozhodně víme, jak jich docílit!

Na Vaše akce dodáme náš tým profesionálních DJ´s, kteří ve Vašem klubu vytvoří vynikající atmosféru. Nebo jen zkrátka chcete vytvořit nějakou zajímavou akci, která tu ještě nebyla? Potřebujete zviditelnit Váš klub a udělat mu nějakou netradiční propagaci?

Spolupráce s Play2Play se stane opravdovým zážitkem!


Z hudební scény


Co znamená logo?

Play


Play může vyjadřovat hudbu, DJství nebo i to, jak dobře se lidé na našich akcích baví.

Číslo 2


Číslo 2 znamená, že v tom jedeme společně. Vy jste tady od toho, abyste nám nastolili Vaší představu a my ji dotáhli do konce.

Červená a modrá barva


Červená barva vyjadřuje, že si jdeme tvrdě za svým a že každá zakázka musí být nejlepší! Nikdy se nevzdáváme, i kdyby to měl být nejtvrdší oříšek. Modrá barva je zastáncem Vašich názorů, nápadů a vyslyšení. Naším cílem je Vaše spokojenost.

Trojúhelník


Trojúhelník směřující dopředu nastiňuje, že se stále posouváme kupředu a seberealizujeme. Vždy jsme otevřeni novým věcem, stereotyp neznáme. Vypadá to, jakoby se trojúhelník hýbal neustále dopředu po linii slov Play, to vyjadřuje, že pro Vás pracujeme nepřetržitě, čas pro nás není překážkou.