Jsi maturant a chystáš maturitní ples? Tak čti dále, tohle tě bude rozhodně zajímat!

Naše společnost nabízí exkluzivní zajištění všech školních akcí. Věříme, že naše nabídka je více než pestrá a že zde najdete vše, co hledáte.

Stužkovací večírky: „stužkovák“ - to je už poslední zastávka těsně před maturitou, která si taktéž žádá svůj čas a přípravu. Nevíte si rady nebo jste vytíženi studiem? Nebojte se nás oslovit, jsme připravení připravit váš večírek přesně podle Vašich představ, zařídíme protory, občerstvení, pozveme vaše hosty a společně to rozjedeme.

Umíme zajistit ten nejlepší maturitní ples. A nejlevnější i za dodržení kvality.

Maturitní ples je doba, na kterou čeká každý maturant. Těšíš se, až si budeš moci vzít šerpu a oslavit přicházející maturitu. Ale víš co to vše obnáší? Nemáš s tím zkušenost? Tak jsi tady správně.

Play2Play Event Agency je jedna z největších agentur v České republice, která se odborně specializuje právě na organizaci a realizaci maturitních plesů. Díky našim mnohaletým kontaktům Ti vytvoříme nejlepší nabídku na trhu.

Celé to je velmi jednoduché. Jiné eventové konkureční společnosti většinou nevlastní žádný majetek a zkušenosti nebo služby pouze „překupují“ od jiných agentur. Play2Play však umí zajistit více jak 90 % služeb z vlastních zdrojů, bez subdodavatelů a právě proto může být nejlevnější na trhu! Nevěříš? Přines nabídku konkurence a uvidíš, že to tak opravdu je.

Afterparty pro tvůj ples úplně zdarma!

Pro pořádně rozjeté trsající maturanty a jejich hosty je afteparty nezbytná věc! Uspořádáme Vám afterparty přímo ve vašem městě a to zcela ZDARMA k ostatnim přiobjednaným službám.

Dejte na ověřenou kvalitu naší agentury a nepodléhejte nevěřícným nabídkám konkurence. U nás máte vše jisté a podložené smlouvou o spolupráci. NENECHTE SI ZKAZIT VÁŠ VELKÝ DEN! Věříme, že naše nabídka je více než zajímavá, proto neváhejte a kontaktujte Nás. Zdarma přijedeme do Vaší třídy a řekneme Vám, co je potřeba pro zajistit, aby maturitní ples dopadl přesně tak, jak si představujete - výborně!

Play2Play je s Tebou. Na každé Tvé párty. Tak co, dáme mejdan? :P